Tablety 5v1

Přemýšlíte nad tím, že byste do vašeho bazénu pořídili takové chlorové tablety, které budou tou nejlepší volbou? Pak věříme, že s výběrem to asi nemáte úplně jednoduché. I něco takového se dá ale snadno vyřešit. Jak? Pokračujte ve čtení dále a již za malou chvíli se dozvíte vše potřebné.
Snad všichni moc dobře ví, na co jsou určeny chlorové tablety. Pokud ne, pak lze zkráceně říct, že se jedná o dezinfekci, která je určena do bazénu. V dnešní době existuje velká spousta chlorových tablet, které je možné využít.čištění bazénu
Některé jsou pomalurozpustné a některé zase rychlorozpustné. Ty, které jsou pomalurozpustné, jsou stabilizované a používají se k dezinfekci, která je dlouhodobá. Rychlorozpustné zase slouží k šokovému zvýšení chlóru ve vodě. Obojí má rozhodně své výhody, ale také nevýhody.
Jestli je něco, co je takovou novinkou na trhu, pak jsou to tablety, kterým se přezdívá multifunkční. Ty kromě chlóru obsahují ještě i jiné látky. Chybět nesmí například vločkovač. Ten je skvělý v tom, že rozjiskří a projasní vodu. Všechny tablety jsou navíc stabilizované a určené především pro dlouhodobé ošetření vody.
Takový název tablet závisí zejména na výrobci. Mezi nejčastější názvy patří 3v1, tablety 5v1 https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1 apod. Jestli je něco, na co byste si určitě měli dávat pozor, pak je to to, jaké je složení daného přípravku.
Vždy byste měli volit takové produkty, které jsou osvědčené a také se nikdy nenechat napálit.listy u bazénu
Do bazénů, které jsou menší, se používají tablety, kterým se přezdívá mini. Dávkují se jako jedna tableta na 10m^3 vody. Rychlost rozpuštění je ovlivněna teplotou a dalšími okolnostmi.
Tablety, které mají nad 200 gramů, se hodí především pro bazény, které mají větší rozměry. Každá tableta by se měla vkládat do plováku.
Máte samozřejmě možnost použít také multiblok. Ten má ale 600 gramů. Hodí se pro bazény obřích rozměrů. Stačí jej jen odšroubovat a vložit do skimeru. Je schopen ošetřit vodu až po tři týdny, což je opravdu ohromující.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved