Kousek ráje

Léto je samozřejmě jedno z nejkrásnějších ročních období, ale ta vedra jsou někdy opravdu nesnesitelná. Člověk se často přistihne u myšlenky na dovolenou někde v chládku anebo naopak o trvalém přestěhování někam do teplých krajin, kde mají moře. Ono není všem dnům konec, protože v dnešní době si takové malé moře můžete vytvořit hravě i u sebe na zahradě. Chce to jen jediné – pozvat si k sobě nějakého šikovného zahradního architekta nebo firmu a nechat si takový parádní bazén vybudovat. Už nebudete mít potřebu cestovat za drahé peníze někam do ciziny, neboť budete mít svůj kousek ráje u sebe na zahrádce.

nohy v bazénu

Takový bazén není ovšem jen tak. Vyžaduje opravdu hodně péče a je dobré si pořídit i nejrůznější příslušenství k bazénu techneco.eu, které je však dnes k sehnání v téměř každém obchodě s domácími a zahradními pomůckami. Určitě si kupte nějaký plovák, do kterého budete moci umístit tabletku chloru nebo jiné chemie, která je nutná k čištění vody. Samotné pročišťování vám zařídí filtrace, která se dá zabudovat přímo do bazénu a vy se tak tedy nějak extra o kvalitu vody nemusíte starat. Druhou variantou je filtrace, která se umístí vedle bazénu. Ta se poté zapíná dvakrát nebo třikrát do týdne a nechá se běžet po dobu čtyř hodin. Během filtrování vody se však v bazénu nikdo nesmí koupat, neboť hrozí poranění elektrickým proudem. Tento typ se využívá především u těch menších bazénů, které se nezapouštějí do země. Pokud se ale rozhodnete pro nějaký opravdu veliký bazén, ve kterém si i nějaké to tempo zaplavete, pak určitě nezapomeňte na nákup bezpečnostních schůdků, které vám budou sloužit k jednoduchému vstupu do vodní hladiny.

krásný bazén

Vidíte? Není to nic složitého a takový pravý domácí kutil by měl mít na své zahradě krásný bazén, který mu budu všichni sousedi v okolí závidět. Nepodceňujte však jeho výběr a nechte si vždy raději poradit od někoho, kdo se v tomto okruhu opravdu vyzná.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved