To nejsou jen čísla

Asi bude dobré si přiznat, že se nejedná o pouhá čísla, která se v okýnku objevují. A čím vyšší, tak budou lepší, tak to už rozhodně ne. Váha totiž vypovídá dostatečně o našem problému, který se snažíme potlačit nebo různě zamaskovat, abychom si nemuseli přiznat pravdu, že jsme zkrátka obézní. Tyto čísla by nás měla donutit ke změně. Samozřejmě ne váhy, že si třeba pořídíme digitální, tam už nás rafička rozčilovat nebude. Jenomže ty čísla se nezmění, dokud my něco nezměníme ve svém životě. Dokonce se nemůžeme spolehnout ani na různé preparáty, které by nám mohly pomoci, protože ty samozřejmě půjdou ruku v ruce se správně sestaveným jídelníčkem. Je pravdou, že se jim musí nechat zásluhy, o čemž se můžeme snadno přesvědčit z různých recenzí, například https://www.rychle-hubnuti.to/cs/zbozi/14-adipex-retard.html nám může otevřít oči, jak by nám mohl pomoci. Otázkou je zdali chceme nebo jsme spokojení v tom, jak vypadáme. To rozhodnutí musí skutečně udělat každý sám od sebe.

zhubnout

Trvalá změna chce čas

Hubnout se dá rychle, ale mnohdy se vyplatí si před nějakou redukční dietou sednout a sepsat důvody proč jsme se tak rozhodli. Napsat si motivaci proč to chceme a při kolísavé váze se k těmto záznamům vrátit. Skutečně není od věci si ujasnit, proč to vlastně děláme. A jedinou správnou motivací bude vždycky jen to, že to my chceme a děláme to jen pro sebe. Pokud se chceme opravdu změnit a to se nám při takovém rozhodnutí povede, tak si zkrátka musíme věřit, že to dokážeme. Nemůžeme spoléhat na to, že nás okolí v tom bude podporovat, pokud takové lidi nebudeme mít kolem sebe.

hmotnst

Tudíž povzbuzovat se budeme muset zásadně sami, myslet pozitivně a hlavně být trpěliví, především to platí pro ženy, které se nachází v přechodu. Každá efektivní změna vyžaduje čas. Mimochodem, než jsme posbírali tato vysoká čísla, tak to také nebylo ze dne na den a to rozhodně platí pro muže i ženy stejně. Jen mužům se hubne lépe, což je pochopitelné, protože jako vždy ženy je v tom povzbuzují a podporují je. To ovšem muži moc opětovně nedovedou, těm se podaří spíš ukázat na to, jak ve skutečnosti vypadáme a nezapomenou nám připomenout nějaký ten špíček, co se nám někde vytvořil. Ačkoliv i to může být pro některou ženu motivační.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved