Tantrická masáž uvolní tělo i mysl

Víte, co jsou to vůbec tantrické masáže, kde si takovou masáž můžete dopřát a proč bychom jí alespoň jednou v životě měli vyzkoušet na vlastní kůži?

tantra dekorace

Tantra masáž je velmi smyslná a erotická masáž, která pomáhá proudit sexuální energii celým naším tělem. Za pomoci správného dýchání, příjemných dotyků a speciální tantrické metody se tak můžeme dostat na vrchol blaha v průběhu jedné masáže i několikrát. Tělo se zrelaxuje, tantra ve vás probudí novou energii a touho, která postupně ovládne celé vaše tělo i mysl. Z tantrické masáže pak odchází nabuzení, plní vnitřní energie a zážitků, které ve vás zůstanou ještě velmi dlouho.

uvolňující masáž

Je úplně normální, že ze začátku masáže nás mohou provázet jité pocity studu. Nejde o nic neobvyklého, přirozenou vlastností každé z nás je právě stud a podobné pocity při první návštěvě zažívá téměř každý. Ovšem masér je zde od toho, aby vám dokázal naslouchat, nebojte se mu důvěřovat a podělit se s ním o své vnitřní pocity. Tantrická masáž zahrnuje masáž celého těla, tedy i intimních partií, sami si můžeme nastavit hranici intimity, kterou bude masér respektovat.

Délka a průběh masáže

Tantra masáže zahrnují i masáž intimních partií a ne každý je připraven se takto otevřít před úplně cizí osobou. Ovšem uvidíte, že počáteční rozpaky vzápětí vystřídají příjemné uvolnění a vzrušení celého těla. Minimální délka pro tantrickou masáž je asi 90 minut. Je potřeba vzít na vědomí, že tento čas uteče velmi rychle a představuje tak opravdu ten nejkratší časový úsek, kdy je možné provést celý rituál.

U žen by měla být minimální délka masáže 2 hodiny. Při intimních dotycích jsou mnohdy více uzavření než muži a potřebují delší čas, aby se mohli dostatečně uvolnit. Pokud si chceme tantrickou masáž užít a naučili se plně vnímat svou sexualitu, není nic neobvyklého i tří a více hodinové masáže. Probuďte také svou sexualitu a zajděte si na erotické masáže praha.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved