Minimalismus v šatníku


Každý člověk po světě chodící se chce líbit tomu, o koho má zájem, což je přeci naprosto pochopitelné. Avšak ne vždy je k tomu zapotřebí jakési extravagance, přehnanosti a převelkého množství všech možných barev, tvarů a střihů. Dnes si tedy povíme něco málo o tom, jak se dostat na takovou jednodušší cestu, co se dresscodu týče.

obchod s oblečením

Abychom si pro začátek vysvětli, o co jde, tak cíl je naprosto jednoduchý. Chceme dosáhnout toho, že nebudeme mít ve skříni věci, které nenosíme, nebo které jsme koupili jen z důvodu, že jsme měli pocit, že je budeme potřebovat, ale v současnosti tomu tak bohužel není. Naopak společnými silami dosáhneme toho, že budete milovat jakýkoliv kousek z vaší skříně, a nikdy nebudete mít dost příležitostí, kam ho vynést.
šaty ve skříni

Nejprve je tedy nutné, aby z vaší šatní skříně zmizeli věci, které jednak nenosíte, nemáte je rádi, a také ty, které jsou vám malé či velké, a vy až příliš dlouhou dobu čekáte na to, že do nich zhubnete nebo přiberete. I když se vám možná tento radikální krok bude zdát těžký, věřte tomu, že až se daného ošacení zbavíte, budete mít hned lepší náladu. A navíc můžete pomoci těm, kteří oblečení mají nedostatek, a nutně ho potřebují.

Dalším krokem je již ze zbytku oblečení vybrat nějaké tři základní barvy, které nosíte. A nejčastěji to poznáte podle toho, čeho máte v šatníku nejvíce (u mě by to byla černá, modrá a fialová, a to v různých odstínech). Jakmile máte tedy určen neopomenutelný základní kámen, můžeme pokračovat v detailech, a díky nim se dostat k požadovanému cíli.
oblečení vyskládané ve skříni

Nyní to tedy chce kouknout po drobnostech, kterými může být kupříkladu vhodná obuv spolu s drobnostmi z oblasti bižuterie. Pokud máte pocit, že vám něco chybí, neváhejte a jděte na nákupy. Vždy si však dávejte pozor na to, abyste se ve svém oblečení cítili dobře a pohodlně. Na ničem jiném nezáleží tolik, než na tom, abyste mohli světu ukázat své pravé já, jelikož vést život, ve kterém se musíte schovávat za nějakou masku, jistě není tím, který byste chtěli.


Podobné příspěvky

© All Right Reserved