Móda pro mě

Jako každá dívka tak taky já mám ráda módu. Opravdu moc ráda se oblékám a taky se zkouším různé oblečení. Takže když třeba jedeme s kamarádkami nakupovat oblečení, tak v módních převlékacích kabinkách se moc rády převlékáme a ukazujeme se samy sobě. S kamarádkou taky moc rády jezdíme do ciziny nakupovat módu. A nezajímá mě pouze jenom móda, ale taky kosmetika. Moc ráda chodím ke kosmetičce. Taky jsem už několikrát byla u krejčové, abych si nechala na zakázku ušít šaty, protože byl to pro mě opravdu hodně důležité večer.

Každý chce, aby mu to slušelo.

Měla jsem jít poprvé na pracovní večeři, která měla být opravdu hodně honosná a luxusní. Takže přeci nepůjdu jenom v obyčejných módních šatech. Ale chtěla jsem udělat nějaké kvalitní a perfektní šaty přímo na speciální večer. Samozřejmě, že to nesmí být opravdu moc vyzývavé šaty, ale taky nesmí působit úplně lacině. Chtěla jsem něco opravdu business code aby byl, ale taky něco krásného, čeho si všimne každý na první pohled. Takže jsem si řekla, že ušít si šaty speciálně pro mě bude úplně to nejlepší.

Móda je můj koníček.

Tak jsem si řekla, že tohle bude nejlepší nápad. A udělala jsem opravdu dobře. Paní krejčová mi udělala opravdu tak dokonalé šaty, že jsem si je ani nechtěla sundat. A bylo mi líto si je vzít pouze jenom na jeden večer. Takže tyto šaty jsem už měla na sebe celkem třikrát, a to na oslavě narozenin a taky na jedné svatbě. Bylo mi úplně skvěle, protože každý mi tyto šaty chválil. Holt v módě se prostě člověk musí vyznat. A já si myslím, že v módě mám asi praxe docela dost. Jak jinak byste mi vysvětili, že ke mě si chodí pro rady kamarádky, ale taky máminy známé, abych jim poradila, jak se na nějaké speciální příležitosti obléct? Jsem za to ráda, protože módu opravdu žiji a mrzí mě, že jsem nešla studovat krejčovství. Možná bych nyní žila jinde a měla bych se jinak. 

Podobné příspěvky

© All Right Reserved