Kvalitní brýle


Já vím, že už začíná takové zimní škaredé a temné období, kdy je zima a kdy lidé už nebudou třeba potřebovat různé sluneční brýle, jenomže tohle není tak úplně pravda. A myslím si, že hlavně sportovci, a hlavně lyžaři mi dají za pravdu, protože pokud rádi lyžujete anebo také jezdíte na snowboardu a nebo jenom tak chodíte po horách, na procházky a nebo sáňkujete, tak kolikrát také opravdu svítí hodně slunce a je velice nepříjemné, když třeba lyžujete a potom vám to úplně tříská do očí.

Brýle jsou i módní doplněk.

Sluníčko je někdy opravdu hodně zrádné a může to být i nebezpečné pro řidiče, protože pokud pánové anebo dámy řídíte a řídíte většinou také v zimě a kolikrát třeba po ránu u vás svítí tolik slunce, že je to až velice nepříjemné. Kolikrát i já jedu třeba na kole, i když třeba je zima mrzne a svítí slunce, tak kolikrát vidím, jak mě to úplně omámí, že kolikrát ani nevidím na cestu, někdy dokonce z kola také musím slézt, protože jsem si třeba doma zapomněla kvalitní sluneční brýle. Od té doby, co takhle i v zimě jezdím na kole, tak vždycky mám při sobě kvalitní sluneční brýle.

Brýle nosí hodně lidí.

A není to jenom o pohodlí, není to jenom o tom, že byste třeba viděli špatně, že užíváte kvalitní sluneční brýle kvůli tomu, abyste dobře viděli. Ale další výhodou a dalším plusem kvalitních slunečních brýlí je to, že vám slunce nebude ničit zrak a třeba při běhání anebo při jízdě na kole nebo autem. A třeba vám nebude na do očí tolik foukat vzduch a vítr, protože to potom také můžete mít z toho zánět spojivek. A věřte mi, že zánět spojivek ze studeného větru je velice nepříjemný. Já jsem tohle už měla dvakrát. A potom se mi také z toho dokonce stalo ječné zrno, což je opravdová bolest alespoň tak na dva týdny. Takže opravdu tohle nezanedbejte, a i když už je zima a napadal první sníh, tak nikdy nezapomeňte na kvalitní sluneční brýle, jsou malé a lehké a v kabelce se vám vždycky neztratí a nezaberou vám tam vůbec žádné místo. Uvidíte, že tohle vždycky oceníte.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved