Kde je druhá ponožka?

Výrobci těchto revolučních ponožek věděli nejspíše své. Dny strávené hledáním ztraceného kamaráda, který se lišil od „osamocené“ ponožky byť jen nějakým ornamentem. Přeci však nebudeme nosit každou ponožku jinou. Proto tyto mozkovny přišli na svět s unikátním nápadem, jak ulehčit nejen lidem, ale i „ponožkové módní policii“.
vánoční ponožky

Každá jiná, přesto stejná

Jedná se o ponožky, jejichž ornamenty se dají zkombinovat s jakoukoliv další ponožkou z dané edice. Barevné kombinace jsou neměnné, avšak ornamenty, obrazce a tvary jsou vskutku podivuhodné. Věřte však, že si vaše oko ani pořádně nevšimne, že dotyčný nosí dvě různé ponožky. Ba naopak to vnáší nový styl oblékání, obzvláště pak u podnikatelů. Sako, kravata, košile, kalhoty, vesměs vše v barvách, které jsou nám známé. Takové už omšelé, na které jsme všichni zvyklí, a víceméně nás nepřekvapí. Jenže než dojdete k obuvi, kde byste stejně objevili klasické lakýrky, upne se váš zrak na docela vysoké a barevné, až skoro z dálky „reflexní“ ponožky. Ano, taková je dnes móda. Je to opravdu trend a boom, který je i skvělým marketingovým tahem. Přeci–ponožky známe od útlého dětství, kdy nás jejich přítomnost pod vánočním stromečkem jaksi netěšila, roky utekly a je tomu pravý opak. Jaký Čech by pod vánočním stromečkem nechtěl najít teplé, praktické a pěkně vypadající ponožky?
Tak trochu litujete, že jste na tento žhavý hit nepřišli dříve, abyste mohli vykouzlit úsměv na tváři své ratolesti či muži? Bez obav. Ponožky jsou dárek, který ocení každý za jakýchkoliv okolností a v jakoukoliv roční dobu. Nespěchejte, vybírejte pečlivě, jelikož, jak jsme zmínili, na trhu se s takovými ponožkami skoro roztrhl pytel.
překřížené nohy
Takže než na internetu nějaké vyberete, mějte na paměti, že existují i ponožky s opicemi a banány, francouzským prostíráním a typickými francouzskými pokrmy, selátky, z nichž se na druhé ponožce vyklube slanina. Od krokodýla po kraba, jednorožce, lištičky, vodního melounu či vesmír – bude sychravý den s těmito veselými ponožkami hnedle barevnější.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved