Dokonalá ochrana vašich drobností

Také na některých věcech pro běžné použití oceňujete především rychlost, s jakou je lze využít? Tak to máte určitě ve své domácnosti, dílně nebo obchodě, rychlouzavírací sáčky. Jejich využití je díky dokonalému výrobnímu provedení skutečně všestranné.

sáčky

 • Snadno se uzavřou a snadno se otevřou.
  • Ale nikdy v okamžiku, který by nám nevyhovoval.
  • Vždy jsou totiž naprosto spolehlivé.

Další velkou výhodou je možnost volby ze třinácti různých velikostí.Tyto plastové sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack jsou velice odolné a dají se opakovaně uzavřít a opět otevřít. Jsou voděodolné a vzduchotěsné.

 • Proto jsou vhodné například na uskladnění sušených léčivých bylin anebo sáčků s čaji.
  • Obsah bude vždy naprosto spolehlivě a stoprocentně chráněn před okolními vlivy a vůněmi.

Takzvané „zip sáčky“ využívají také prodejci drobných součástek, protože zabalení je skutečně bleskové, a navíc není nebezpečí, že by zákazník domů donesl jen prázdný sáček a obsah hledal následně po celé tašce.

Různé druhy velikostí pro různé účely

Tyto praktické pomůcky se ve větších velikostech skvěle hodí i na balení různých tiskovin a textilií. Už nemusíte mít totiž obavu, že vám cokoliv navlhne nebo zmokne.

 • Tyto igelitové přihrádky můžete mít v několika různých variantách.
 • ZIP sáčky
  1. malá velikost 40x60mm na drobnosti (korálky, knoflíky, šroubky).
  2. s posuvným jezdcem o rozměru 250x180mm.
  3. s dírkou a celkovou velikostí 40x60mm.
  4. s posuvným jezdcem o velikosti 400x300mm.

sáček
ZIP sáčky s posuvným jezdcem jsou stále více oblíbeny a využívány zejména z toho důvodu, že uzavření je skutečně bezpečné a k náhodnému otevření v podstatě nemůže dojít. Proto je jejich využití výhodné zejména v oblasti takových produktů, které musejí odolat prachu, vodě, vlhkosti a pachům. Anebo se jedná o drobné či sypké materiály.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved