Vestavěné skříně jsou praktické a s jedinečným designem

Vestavěné skříně svým designem předčí jakýkoli jiný nábytek. Mají naprosto famózní design, každičký kousek je na nich originál a ony samotné jsou originálem, protože se vyrábí na míru přesně dle požadavků zákazníků a navíc ukrývají mnoho pokladů. Vnitřní část si totiž můžete navrhnout sami. Je libo spoustu úložného prostoru, mnoho zásuvek a šuplíků? Nebo naopak budete chtít věšáky? Či kombinaci obojího? V jaké verzi? To všechno si můžete navrhnout! A navíc se dají pořídit za báječné ceny, takže můžete mít svůj vlastní originální nábytek, který vypadá opravdu famózně a to u Vás doma nebo třeba také v kanceláři.

obývací pokoj s policemi

Nábytkem a skříněmi se dají vybavit chodby, místo věšáků můžete mít rovnou praktickou skříň, která může být součástí botníku a šatníku. Skříně se hodí samozřejmě také do ložnice, kde potřebuje ukládat čisté oblečení, takže zde volíme nejvíce věšáky a pár šuplíku pro běžné menší oblečení. Další je obývací pokoj, i zde se mnohdy potřebuje skříň. Některá obydlí mají rovnou šatnu, nyní už nemusíte měřit každičký centimetr a vybírat složitě nábytek do šatny podle velikosti a rozměrů, ale můžete si ho jednoduše nechat vyrobit na míru přesně dle velikosti Vašeho šatníku. Nábytek se také hodí do firmy, do kanceláře, ke stolu či doma do pracovny. Postačí jedna velká skříň a uložíte do ní mnoho různých věcí a to díky úložnému systému, který si sami navrhnete, aby odpovídal Vašim představám. Skříň může mít v sobě ukryté i další prostory, šuplíčky, police, věšáky a mnoho dalšího.

pracovna

Praktické a ještě k tomu krásné na pohled s jedinečným designem, přesně takové jsou vestavěné skříně.

Originální nábytek přitom nemusí být předražený. Jeho cena Vás jistě mile překvapí. Navíc si můžete vybrat vlastní design. Samozřejmostí je 3D návrh, který Vám ukáže, jak celý prostor bude vypadat. Podívat se můžete i na ukázky již hotových výrobků. Hned si uděláte představu o naší práci.

Podobné příspěvky

© All Right Reserved