Obří plyšák na sezení!

Sedací pytle a vaky jsou v dnešní době už poměrně rozšířenou variantou pro pohodlné posezení a povalování, jsou tak příjemné a uvolňující, že se používají od porodnic až po konferenční sály, samozřejmě – kromě běžného použití v domácnostech, obývacích pokojích, na zahradách nebo v dětských pokojích. A právě tam a nejen tam by neměla chybět tahle novinka, chlupatý sedací vak Shaggy Beanbag.

barevné chomáče

Vaky s třásněmi jsou vyrobeny pro ty, kteří nefandí hladkému nylonu či chtějí od sedacího vaku něco víc. Ať je to design, pro který jej rozhodně v místnosti nepřehlédnete nebo měkkost, pohodlnost a hebkost na omak, to všechno z něj dělá nepostradatelný kousek do vaší domácnosti. Vaše děti už něj budou nadšené, pokud si vyberete nějakou z mnohobarevných variant. Do klučičího prostředí se možná bude hodit Shaggy s třásněmi v modrých či hnědých odstínech, pro holčičí pokojíček třeba vyberte nějaký z růžových a fialových odstínů. V nabídce jsou samozřejmě i střídmější barvy, jako je bílá nebo černá a to z nich dělá skvělý doplněk jakéhokoli bytu či domu. Nezamilovali byste si je?

sedací vak

Co může být pohodlnějšího než sedací vak? Sedací vak s třásněmi ve vzhledu obřího plyšového mazlíčka! vyberte si jeden nebo hned několik těchto moderních bestsellerů, uvidíte, že vy i vaše děti budete nadšeni, návštěvy unešené a Shaggy tady bude pro všechny se svým měkoučkým a příjemným objetím. Udělá váš den či večer ještě pohodovějším a odpočinek obohatí pocitem z láskyplné náruče a rozhodně vám zvedne náladu. Má dokonalý tvar pohodlného kruhového vaku průměru o velikost 90 centimetrů a vysoký je půl metru, což z něj dělá ideální relaxační křeslo, hnízdo či podnožku. K čištění dlouhých třásní použijte měkký navlhčený hadřík, případně s trochou pracího prostředku. Kupte dětem sedací vak Shaggy a připravte se na to, že je budete v pokoji víc navštěvovat, než si pořídíte další pro vás do ložnice či obývacího pokoje. Je to opravdu chlupatý miláček!

Podobné příspěvky

© All Right Reserved