[{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","@id":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/uaaa-cekam-na-balicek\/#Article","mainEntityOfPage":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/uaaa-cekam-na-balicek\/","headline":"U\u00e1\u00e1\u00e1, \u010dek\u00e1m na bal\u00ed\u010dek!","name":"U\u00e1\u00e1\u00e1, \u010dek\u00e1m na bal\u00ed\u010dek!","description":"U\u017e hodn\u011b a hodn\u011b se \u0159eklo a napsalo o mizern\u00fdch slu\u017eb\u00e1ch \u010cesk\u00e9 po\u0161ty. Ano, ob\u010das je s\u00a0nimi probl\u00e9m, ale za posledn\u00edch \u0161est let jsem s\u00a0nimi naprosto spokojen\u00e1. Asi z\u00e1le\u017e\u00ed na m\u011bst\u011b, nebo sp\u00ed\u0161 na lidech, kte\u0159\u00ed tam jsou moment\u00e1ln\u011b zam\u011bstnan\u00ed. Vid\u011bla jsem dost stra\u0161n\u00fdch vide\u00ed, kde po\u0161\u0165\u00e1k h\u00e1zel bal\u00edky tak, \u017ee zbo\u017e\u00ed zaru\u010den\u011b nemohlo doj\u00edt...","datePublished":"2019-09-10","dateModified":"2023-05-16","author":{"@type":"Person","@id":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/author\/#Person","name":"","url":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/author\/","identifier":1,"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/9d25b0af9840660883a67790aa4f595ddc226aa4680c4cf7bc03a25c14fcef85?s=96&d=mm&r=g","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/9d25b0af9840660883a67790aa4f595ddc226aa4680c4cf7bc03a25c14fcef85?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}},"publisher":{"@type":"Organization","name":"cstvmb.cz","logo":{"@type":"ImageObject","@id":"\/logo.png","url":"\/logo.png","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/wp-content\/uploads\/img_a347157_w2947_t1561298110.jpg","url":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/wp-content\/uploads\/img_a347157_w2947_t1561298110.jpg","height":0,"width":0},"url":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/uaaa-cekam-na-balicek\/","about":["Slu\u017eby"],"wordCount":682,"articleBody":"U\u017e hodn\u011b a hodn\u011b se \u0159eklo a napsalo o mizern\u00fdch slu\u017eb\u00e1ch \u010cesk\u00e9 po\u0161ty. Ano, ob\u010das je s\u00a0nimi probl\u00e9m, ale za posledn\u00edch \u0161est let jsem s\u00a0nimi naprosto spokojen\u00e1. Asi z\u00e1le\u017e\u00ed na m\u011bst\u011b, nebo sp\u00ed\u0161 na lidech, kte\u0159\u00ed tam jsou moment\u00e1ln\u011b zam\u011bstnan\u00ed.\tVid\u011bla jsem dost stra\u0161n\u00fdch vide\u00ed, kde po\u0161\u0165\u00e1k h\u00e1zel bal\u00edky tak, \u017ee zbo\u017e\u00ed zaru\u010den\u011b nemohlo doj\u00edt v\u00a0po\u0159\u00e1dku, nebo je pokl\u00e1dal za vrata u rodinn\u00fdch domk\u016f nebo h\u00e1zel stvrzenky o nedoru\u010ditelnosti, ani\u017e by se p\u0159esv\u011bd\u010dil, jestli n\u011bkdo nen\u00ed doma a ne\u010dek\u00e1.\tTak\u00e9 jsem m\u00edvala probl\u00e9my a st\u011b\u017eovala jsem si. I kdy\u017e jsem dodnes p\u0159esv\u011bd\u010den\u00e1, \u017ee za ka\u017edou reklamaci, za kterou jsem nakonec musela jako za neopr\u00e1vn\u011bnou zaplatit pokutu 50 K\u010d (nev\u00edm, jestli si to v\u016fbec sm\u00ed po\u0161ta dovolit), jsem byla v\u00a0pr\u00e1vu, v\u00a0sou\u010dasnosti si nem\u00e1m na co st\u011b\u017eovat.\tKdy\u017e p\u0159ijde doporu\u010den\u00fd dopis, listono\u0161ka ho p\u0159inese a\u017e za dve\u0159e m\u00e9ho bytu a zazvon\u00ed, kdy\u017e p\u0159ivezou bal\u00ed\u010dek, kter\u00fd nen\u00ed do ruky, zvon\u00ed od zdola a j\u00e1 ho bu\u010f p\u0159evezmu, nebo \u0159eknu, aby hodili do schr\u00e1nky l\u00edstek, \u017ee ho vyzvedneme pozd\u011bji. Pokud je do ruky, p\u0159edem mi zavolaj\u00ed i po\u0161lou e-mail a nen\u00ed nejmen\u0161\u00ed probl\u00e9m, kdy\u017e nejsem zrovna v\u00a0ten \u010das doma. No, ono je pitomost napsat z\u00e1kazn\u00edkovi, \u017ee budou doru\u010dovat z\u00e1silku mezi 8 \u2013 18 hodinou. N\u011bkdy nen\u00ed v\u00a0e-shopu jin\u00e1 mo\u017enost, ne\u017e bal\u00edk do ruky a aby si ka\u017ed\u00fd kv\u016fli tomu bral volno\u2026\tAle nebylo tomu tak v\u017edy. Jednou se n\u00e1m za reklamaci (p\u0159i\u0161la rozbit\u00e1 hra\u010dka a stejn\u011b to neuznali) pomstili t\u00edm, \u017ee dal\u0161\u00ed bal\u00ed\u010dek, i p\u0159esto, \u017ee jsme v\u011bd\u011bli, \u017ee byl posl\u00e1n b\u011bhem 24 hodin po objedn\u00e1n\u00ed, le\u017eel na po\u0161t\u011b t\u00fdden bez toho, \u017ee by n\u00e1m to ozn\u00e1mili. Zrovna to byla d\u016fle\u017eit\u00e1 u\u010debnice. Nakonec jsme za to, \u017ee si nebudeme nikam st\u011b\u017eovat (ukecali n\u00e1s), dostali propisku!!!\tAle nejde jen o n\u011b. Vyrojilo se v\u00edc slu\u017eeb, kter\u00e9 se sna\u017e\u00ed konkurovat \u010cesk\u00e9 po\u0161t\u011b a nejen podle m\u00fdch zku\u0161enost\u00ed je nejv\u00edc problematick\u00e1 PPL. Prvn\u00ed dv\u011b z\u00e1silky byli v\u00a0po\u0159\u00e1dku a j\u00e1 nech\u00e1pala, pro\u010d ostatn\u00ed nad\u00e1vaj\u00ed. Pak jsem m\u011bla tu \u010dest to zjistit tak\u00e9. V\u00a0sedm r\u00e1no mi zazvonil mobil. Po prvn\u00edm zazvon\u011bn\u00ed jsem ho zvedla, ale doty\u010dn\u00fd u\u017e zav\u011bsil a vz\u00e1p\u011bt\u00ed mi p\u0159i\u0161la zpr\u00e1va, abych zavolala na toto \u010d\u00edslo, proto\u017ee se chce \u0159idi\u010d domluvit o p\u0159evzet\u00ed z\u00e1silky. Byla jsem na\u0161tvan\u00e1, ale co mi zb\u00fdvalo. Dal\u0161\u00ed bal\u00edk byl Dobr\u00fd ko\u0161, kde na ko\u0161i byla velk\u00e1 cedule k\u0159ehk\u00e9, neh\u00e1zet a kur\u00fdr s\u00a0t\u00edm mrskl na chodn\u00edk, a\u017e to cinklo. Pak jsem se dozv\u011bd\u011bla, \u017ee pokud na ot\u00e1zku, jestli jste doma, odpov\u00edte z\u00e1porn\u011b, odjedou, odm\u00edtnou se domluvit na p\u0159ed\u00e1n\u00ed jinde nebo pozd\u011bji a bal\u00ed\u010dek u\u017e z\u00a0nich nevydolujete. Mo\u017en\u00e1 to tak\u00e9 z\u00e1le\u017e\u00ed na \u010dlov\u011bku, kter\u00fd v\u00e1m ho vezl, ale takov\u00e9 chov\u00e1n\u00ed je prost\u011b nep\u0159\u00edpustn\u00e9.\t\u00a0To m\u011b p\u0159esv\u011bd\u010dilo, \u017ee opravdu jejich slu\u017eby u\u017e nevyu\u017e\u00edv\u00e1m.\tJako spousta dal\u0161\u00edch lid\u00ed, jsem si obl\u00edbila Z\u00e1silkovnu. Po m\u011bst\u011b je n\u011bkolik pobo\u010dek, na kter\u00e9 se daj\u00ed poslat bal\u00ed\u010dky a lid\u00e9 jsou tam v\u017edy mil\u00ed a bez probl\u00e9m\u016f vydaj\u00ed nepo\u0161kozenou z\u00e1silku.\tJak\u00e9 m\u00e1te zku\u0161enosti s\u00a0dod\u00e1v\u00e1n\u00edm objednan\u00e9ho zbo\u017e\u00ed vy? Vyberte si n\u011bkterou ze slu\u017eeb a dr\u017ete si palce, abyste narazili na p\u0159\u00edjemn\u00e9ho a ochotn\u00e9ho \u0159idi\u010de, kter\u00fd v\u00e1m neznechut\u00ed slu\u017eby t\u00e9 konkr\u00e9tn\u00ed firmy. \u00a0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        4\/5 - (6 votes)        "},{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BreadcrumbList","itemListElement":[{"@type":"ListItem","position":1,"name":"U\u00e1\u00e1\u00e1, \u010dek\u00e1m na bal\u00ed\u010dek!","item":"https:\/\/www.cstvmb.cz\/uaaa-cekam-na-balicek\/#breadcrumbitem"}]}]